Evlilik Programları Neden Kaldırılmadı?


Genellikle 16.00 ile 20.00 saatleri arasında yayınlanan evlilik programları, bilgilendirici olmamasına hatta içeriğinde kavga, yalan gibi bazı kötü davranışları barındırmasına rağmen, 7’den 70’e herkes tarafından anlamsız bir şekilde izlenmektedir. Sanırım bu şekilde her yaştan izleyici kitlesine sahip olmasının sebeplerinden biri de içeriğinde çok fazla gülünç ve gençlerin deyimiyle capslik olayları barındırmasıdır.

O kadar izlenmesine üstelik neredeyse her kanalda yer alan evlilik programlarının çoğunda reyting almak için seçilmiş kurbanlar ve bu kurbanların ayrılma – barışma senaryoları yer almaktadır.

KHK Çıkarıldı Denmişti Ama…

Yaklaşık 3 hafta önce evlilik programlarıyla ilgili KHK çıkarıldığı ve bu tür programların insanlardaki yan etkileri yüzünden kaldırılacağı hakkında kararname çıkartılmıştı.Tabi bu haber üzerine program sahipleri durur mu? Hayır. Hepsi çıldırmışçasına internet hesaplarında bu durumu açıklığa kavuşturmaya, kendilerini savunmaya başladılar.

Belli bir kesim üzülürken, diğer kesim de evlilik programlarının kapatılasını dört gözle beklemeye başladı. Tam seviniyoruz derlerken, ertesi gün televizyonlarda programların devam ettiği görüldü. Devamının ardından RTÜK gün içinde milyonlarca şikayete maruz kaldı. Fakat bu durum yine de programların akışını etkilememişti. Yoksa KHK iptal mi olmuştu?

Bu İşte Bir Bit Yeniği mi Var?

Herkesin KHK ile evlilik programlarının kaldırılacağını sanması ve sonrasında yayınlarda hala bu programların belirmesi, hayattaki şansımız gibi oldu ve evlilik programlarına dair tüm saçmalıklar devam etmeye başladı.Sonradan da öğrenildi ki, çıkarılan bu KHK, aslında sadece internet üzerindeki sohbet, arkadaşlık sitelerini kapatmak içinmiş. Olsun, kısa süreliğine de olsa evlilik programı sevmeyenler sevinmişti sanırım..

 

Bu İçeriğe Tepkini Belirt!

Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
SEVMEDİM SEVMEDİM
0
SEVMEDİM
SEVDİM SEVDİM
0
SEVDİM
HAHAHA HAHAHA
0
HAHAHA
AŞK AŞK
1
AŞK
ÇOK HAVALI ÇOK HAVALI
0
ÇOK HAVALI
NE? NE?
0
NE?
TATLI TATLI
0
TATLI
KAHRETSİN KAHRETSİN
0
KAHRETSİN
humarous
İnternet günümüzde insanların vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkıyor. Bu da kişilerde internet bağımlılığına neden oluyor ancak internet dünyası sadece sosyal medyadan ibaret değil. Eğlenceli ve güzel paylaşımlar sunmak amaçlı bu siteye birşeyler yazıyorum, sizlerde üye olup katkıda bulunabilirsiniz.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evlilik Programları Neden Kaldırılmadı?

Giriş Yap

Topluluğumuzun bir parçası olun !

Henüz bir hesabın yok mu?
Kayıt ol

Parolayı sıfırla

Başa Dön
Giriş Yap

Kayıt ol

İllakiNet Topluluğuna Katılın

Başa Dön
Giriş Yap
İçerik Türünü Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir konuda veya olayda karar verilmesi için fikrinizi belirtin
Hikaye
Görsel İçerik
Liste
Klasik Listeleme
Açık Uçlu Liste
Açık Uçlu Liste
Sıralamalı Liste
Sıralamalı Liste
Caps
Kendi resminizi yükleyin ve capsinizi oluşturun
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Embed Kodu
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Embed Kodu
Resim
Resim veya GIF
Gif
GIF formatı